RESTAURACJA

W Hotelu Pod Wawelem znajduje się także wyjątkowa restauracja Malecon - wynik inspiracji kubańską stolicą w kulturalnej stolicy Polski. Nowoczesne wnętrza, profesjonalna w każdym calu kadra i nietuzinkowe menu sprawia, że każdy Gość poczuje się tu wyjątkowo. 

Jakie dania serwuje Malecon? 
Każdy z naszych Gości znajdzie coś wyjątkowego dla siebie, spośród dań kuchni śródziemnomorskiej, polskiej i kubańskiej. 

Ile osób może pomieścić restauracja? 
Restauracja jest w stanie wygodnie pomieścić 80 osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy również zlokalizowaną na 6 piętrze osobną Salę Bankietową z tarasem widokowym, a także Pub w podziemiach hotelu.

Jakie wydarzenia można organizować w restauracji? 
Oferujemy miejsce do spotkań zarówno biznesowych, jak i prywatnych. Specjalizujemy się w imprezach oficjalnych, takich jak konferencje i bankiety. Równie entuzjastycznie organizujemy spotkania rodzinne, tj. wesela, komunie, chrzciny i rocznice. Co więcej, wyprawiamy bale sylwestrowe oraz wieczory panieńskie/kawalerskie. 

Niezależnie czy szukają Państwo miejsca na pyszny posiłek, chwilę relaksu przy kawie, czy spotkania w gronie znajomych, zrobimy wszystko, żeby każdy Gość czuł się swobodnie w naszych progach. Viva Kuba & Viva Polonia!   

Zapraszamy.